Quality Sex Lab
Libidizer Gel Gwarancja Działanie Opinie FAQ Kontakt Gdzie kupić
Libidizer
Wszechogarniająca namiętność

Chcesz zaznać rozkoszy, o jakiej nawet nie śniłaś, zapewnić
sobie nieziemskie doznania erotyczne i podnieść jakość swojego
życia seksualnego? Żel Libidizer pomoże Ci osiągnąć to
wszystko i... wiele więcej!
FAQ

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Zastanawiasz się nad poprawieniem jakości swojego życia seksualnego za pomocą żelu Libidizer, ale chcesz uzyskać więcej informacji? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy komplet odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych Klientów. Jeśli nie znajdziesz wśród nich odpowiedzi na Twoje pytanie, koniecznie skontaktuj się z nami!

Co to jest Libidizer?

Libidizer to żel przeznaczony dla kobiet, wyprodukowany na bazie naturalnych, aktywnych składników roślinnych, który pobudza miejsca intymne kobiety, zapewniając ich doskonałe ukrwienie i wrażliwość na dotyk, oraz potęguje doznania erotyczne. Jest również skuteczny w rozwiązywaniu problemów z osiągnięciem orgazmu czy z suchością pochwy – gwarantuje intensywny, długi orgazm oraz idealne nawilżenie i poślizg. Poza tym pielęgnuje okolice intymne kobiety i zapewnia przyjemny zapach.


Jak działa Libidizer?

Działanie żelu Libidizer jest wszechstronne. Libidizer polepsza ukrwienie kobiecych okolic intymnych, a dzięki temu zwiększa ich wrażliwość na dotyk oraz pomaga w osiągnięciu orgazmu i poprawia jego intensywność i długość. Ponadto żel ma działanie nawilżające, poślizgowe i pielęgnacyjne.


Jak stosować Libidizer?

Wystarczy przed stosunkiem posmarować miejsca intymne żelem Libidizer, by poczuć dreszcz podniecenia, przypływ namiętności i wszechogarniającą ochotę na seks.


Na co wpływa Libidizer?

Libidizer nie tylko polepsza ukrwienie miejsc intymnych kobiety, zapewniając jej intensywniejsze doznania podczas gry wstępnej i stosunku oraz dłuższy i potężniejszy orgazm, ale także polepsza jakość życia seksualnego pary, sprawiając, że seks jest tak satysfakcjonujący i ekscytujący, jak nigdy wcześniej.


Jakie są składniki żelu Libidizer?

W skład żelu Libidizer wchodzą wyłącznie aktywne naturalne składniki roślinne, które są uprawiane, zbierane i obrabiane zgodnie z wymogami ISO 22000 i normami HACCP oraz systemem gwarancyjnym dla suplementów diety NZVT, co gwarantuje ich najwyższą jakość i pełne bezpieczeństwo.


Jak długo i często można stosować Libidizer?

Nie ma ograniczeń co do długości i częstotliwości stosowania żelu Libidizer. Preparat może być używany tak długo i często, jak to konieczne do poprawienia jakości życia erotycznego.


Czy przesyłka jest dyskretna?

Tak, możesz mieć pewność, że Libidizer dostarczymy do Ciebie w dyskretnie opakowanej przesyłce, która nie zdradza swojej zawartości.


Czy Libidizer zwiększa ochotę na seks?

Tak, żel Libidizer zapewnia nie tylko intensywniejsze doznania podczas seksu oraz dłuższy i potężniejszy orgazm, ale też sprawia, że tuż po jego zastosowaniu kobieta odczuwa przypływ wszechogarniającego pożądania i namiętności.


Czy rezultaty stosowania Libidizer są trwałe?

Libidizer działa natychmiastowo, od razu po użyciu wywołując u kobiety falę pożądania i ochoty na seks oraz potęgując doznania erotyczne, ale może działać także długoterminowo, trwale podnosząc jakość życia seksualnego pary.


Czy podczas stosowania żelu Libidizer można pić alkohol i palić papierosy?

Tak, alkohol i nikotyna nie wpływają na działanie żelu Libidizer, więc mogą być przyjmowane podczas stosowania żelu Libidizer.

Gdzie kupić Polecane tematy

Wybrane opinie

Polecamy! Moja żona mówi, że szczytowaniu towarzyszy przyjemne uczucie ciepła i jest bardzo zadowolona z efektu. Ja oczywiście również ;)

Tomek


Ten żel jest po prostu rewelacyjny!!! Przeżyliśmy z mężem chwile niezapomnianej rozkoszy!!! Używamy go, jak tylko jest okazja, i jesteśmy zachwyceni... Jest cudownie!!!

Gosia

Dodaj własną opinię
Sprawdź wszystkie opinie